Monthly Archives: April 2008

Pár citátů…

says

Dnes jsem si prohlížela kalendář a všimla jsem si (po čtyřech měsících), že je na každé straně citát či přísloví. Všechny jsem je “přelouskala” a zjistila, že jsou docela moudré.  Něčekejte, z mé strany, žádné vtipné povídaní. Tento záznam je psaný především z toho důvodu, že až se mi opět něco nebude dařit, nebo zase budu v depresi, tak vím, že mám zavítat na tuto stránku a vše si to do puntíku znovu přečíst.

Tady jsou některé z těch, které mi přijdou nejvíce pravdivé.

Jak jsme strávili letošní Velikonoce aneb svatební cesta na Kanárské ostrovy (3. část)

Lanzarote je sice malinký ostrůvek, ale za vidění stojí téměř každý jeho kout. I přesto, že velikostí zrovna neomračuje, jsme ho nestihli prozkoumat celý. Z průvodce vím, že jsou tady další krásná místa, která by stála za zhlédnutí. V této poslední části vyprávění o naší báječné, úžasné, fantastické a exotické dovolené bych se chtěla malinko rozpovídat o tom, jak jsme trávili volný čas – kromě opalování, debužírovaní a pomlouvání všudypřítomných tlustých Britů a Němců.posmevacek-2

Continue reading

Jak jsme strávili letošní Velikonoce aneb svatební cesta na Kanárské ostrovy (2. část)

Na Lanzarote jsme odlétali v půl deváté ráno z Mnichova. Celý let probíhal bez problémů a bez žaludeční nevolnosti, která se v mém případě objevuje už jen při vyslovení slova letadlo (ani si nedokážu představit co by se s mým žaludkem mohlo dít, kdybych musela brát antimalarika). Za necelých pět hodin jsme přistáli na letišti hlavního města Lanzarote, Arrecife. Přivítalo nás krásných 25 °C a lehký větříček, což byla oproti mrazivému zimnímu počasí v Regensburgu příjemná změna. Nevím jestli jsem měla větší radost ze sluníčka a teplého počasí nebo z toho, že jsem mohla, téměř po půl roce, vytáhnout své zánovní sluneční brýle značky Hugo Boss.

Continue reading