Monthly Archives: November 2008

Albert v akci

Toto je prosím Albert, papoušek Lubošových rodičů. Albert je velmi vynalézavý, především v tom, jak nenápadně a co nejrychleji něco zničit, něco někam schovat, něco sníst nebo někoho hryznout. Tím někým myslím ženský, protože na ty je opravdu alergickej. Nicméně Lubošovi rodiče ho mají rádi a užijí si s ním spoustu legrace. sasek-1

Continue reading

Bude to tedy…

plac

… jelikož jsme s hledáním jména pro nového soba od posledně nijak zvlášť nepokročili, bylo potřeba tuto situaci konečně vyřešit. Rozhodla jsem, že sob se bude jmenoval Alfík. Je to takový kompromis k Alfonsovi, kterého se Luboš za boha nechce vzdát.

Ufff, další náročný úkol z krku!

Hledá se jméno pro soba – část. 2

Já teda nevím, ale poprosit kamarády a rodinu o pomoc, při hledání jména pro soba byl zřejmě přehmat. Teda, samozřejmě snaha se cení…

Nápadů bylo hodně, bohužel jsem si je všechny nezapsala a tudíž jsem jich hodně zapomněla.

Rozhodně to nebude ani Ferda ani Anubis, mamko!

A ani žádnej Gandalf, Ríšo!

A už vůbec ne brouk Pytlík, Peťo!

No, můj Adelbert a Pinďa taky neprošli, tak hlavu vzhůru a přemýšlíme dál. victory

Hledá se jméno pro soba…

Máme novýho soba.

Koupili jsme si ho v pátek. Smutně na nás koukal a kňučel, že se mu v obchodě už nelíbí.  Co jsme mohli dělat?

Momentálně s ním máme malý problém. Zatímco Detlef a Rosa byli pojmenováni již svou mateřskou firmou NICI, nový sob od nich jméno nedostal.

Už od pátku přemýšlím nad vhodným jménem (jojo, má to ale někdo problémy) a nic vhodného, originálního a hodícího se jsem dosud nevymyslela. A ALFONS teda rozhodně neprojde, Luboši! Teda nic proti Alfonsům, ale řekněte sami, chtěli byste se jmenovat Alfons?

Návštěva z Čech…

O víkendu nás přijela navštívit Peťka. Abychom ji její pobyt u nás zpestřili, rozhodli jsme se, že navštívíme nedaleký Ingolstadt. Z města jsme toho pravda moc nevyfotili, ale zato mám konečně po dlouhé době společnou fotku s Peťou. Autorem je samozřejmě Luboš.

Ale sluší nám to, co?