Monthly Archives: August 2009

Kancelář v provozu

victoryTato zpráva je jen krátká a informuje o jakéms-takéms dokončení nové kanceláře. Konečně jsme se totiž dostali k naší ikeácké židli, která nám původně nebyla doručena. Byl to boj, ale odvážnému štěstí přeje a vytrvalému ještě víc.

I mistr tesař se utne

nuzHned z rána se dostavil Ferda (nezasvěcení ať ráčí hodit oko sem), aby nám opravil okna, záchod a nedovírající dveře. No, když tak teď na Ferdu koukám, řekla bych, že v Hollywoodu by se jistě neztratil. Goorge Clooney a jemu podobní sympaťáci můžou být rádi, že Ferda není ambiciózní a dělá to, co dělá. Ale zpět k opravám.

Continue reading

Náš byteček v Langenfeldu

V pondělí jsme se přestěhovali do Langenfeldu. Stěhování proběhlo velmi akčním stylem, ve smyslu ŽAVES (pro neználky žádný velký sra.í).  Přišel chlap, dotáhl krabice, ukázal princip skládání krabic, mě poslal balit do kuchyně, on s Lubošem si to nahrnul do ložnice. Zatímco já jsem pěkně a pečlivě naplnila dvě krabice věcma z kuchyně, Luboš a Harry Šoumen zvládli během chvilky naházet do krabic páté přes deváté, což jsem naštěstí zjistila až v Langenfeldu, kdy jsem hledala tu tam a tu ono.

Continue reading