Monthly Archives: October 2014

Moje první dýně

pumpkinVšechno je jednou poprvé…  ja se dnes pustila do dlabání dýně. Do Hallowenu sice zbývá skoro 14 dnů, ale já si můžu dlabat dýni kdy se mi zachce, kor když jsem na to měla tento víkend opravdu náladu a nechybělo ani odhodlání, které většinou chybí. Výsledek posuďte sami, kuk vlevo.

 

 

Continue reading

Už jsem vám to říkala?

sobNICI se konečně po sto letech rozhodlo, dát na trh soba. No že už bylo na čase! A my jsme si ho koupili (kuk doleva). Akorát mu zase tak nějak chybí jméno, protože to teda není žádnej HANK, ani omylem. To si zase NICI vymyslelo jméno. Kdo to jakživ slyšel pojmenovat soba Hank? A ani s tou kreativitou se NICI teda moc neukázalo. Nepřipadá vám náhodou podobný našemu Alfounovi? (kuk doprava) sob

 

 

Cake pops a jdeme na to

20141018_170552_resizedJe to k nevíře, ale zase jsem něco upekla ovace Tedy, abych byla úplně přesná, o pečení nemůže být ani moc řeč. Upekla jsem pouze piškotové těsto, což byl základ pro hlavní bojový úkol, kterým byl tentokrát cake pops. Název mého díla je možná ne až tak známý v ČR, ale v USA nebo i třeba v Německu jsou tyto kuličky na špejli velmi populární, a vůbec není složité je připravit, jen je potřeba obrnit se trpělivostí.

Continue reading